novinky

2. 10. 2019

Srdečně Vás všechny zveme na ochutnávku všech produktů značky wellU, která se bude konat 8. 11. 2019 v krásných podkrovních prostorách v Králově Dvoře. Vstupenky k zakoupení ve studiu nebo na místě. Prosím o včasnou rezervaci, kvůli občerstvení a materiálům 😉 Těšíme se na Vás!

Důležité!!! na naše setkání dorazí i odbornice z oblasti fyzikální chemie paní RNDr. Magdalena Michlová PhD., která ráda zodpoví veškeré dotazy a přiblíží vám naši kosmetiku i "zevnitř" 😉 

1.6.2019

Moji milí, tak jsme v červnu oslavili už druhé narozeniny a dárkem pro nás všechny byla instalace klimatizace, takže od června si užijete relax v příjemně klimatizovaném studiu :-) Už se na Vás těším!

Vaše Zuzka

14.3.2019

Hlásím, že jsou v albu nové fotečky ;-) tak mrkněte a do konce března si přijďte užít zábal na ruce (více podrobností na facebooku)

Vaše Zuzka

16. 1. 2019

Vítáme Vás v novém roce a přejeme všem hodně zdraví, lásky a splněné sny...

A i my začínáme v novém - připravili jsme pro Vás novou webovou adresu s dalšími novinkami. Sledujte nás i na facebooku. Máme pro Vás spoustu nových přípravků, které na Vás čekají při ošetření v našem studiu.

Těšíme se na Vás

13. 9. 2018

Milé zákaznice,

konečně je tu dlouho očekávaná služba MESO-CARE. 
Již teď naleznete v ceníku aktualizované druhy ošetření i s cenami. 
Pro nejlepší výsledky doporučujeme využít celý balíček, který je i cenově zvýhodněný 3+1, respektive 4+1 ošetření zdarma.
První změny jsou patrné již po prvním ošetření, ale pro dosažení a udržení cílených výsledků je důležité dodržení doporučených počtů ošetření.

Objednávat se můžete už nyní, 

Vaše Zuzka


30. 3. 2018

Milé zákaznice, milí zákazníci,


ráda bych Vás informovala o novinkách v oblasti péče o pleť.

Od 19. 4. 2018 dojde k některým změnám v oblasti péče o Vaši pleť, která bude nyní komplexnější s řadou nových přípravků a přístrojů.

Kosmetické ošetření bude nově obsahovat analýzu pleti s použitím nového analyzačního přístroje, který ukáže, co přesně Vaše pleť potřebuje (např. hydrataci, promaštění apod.)

Další novinkou bude formování (vytrhávání) obočí ke každému kosmetickému ošetření i prodlužování řas zdarma.

Nedílnou součástí ošetření bude i používání nové řady kosmeceutiky LARENS, která působí do hlubších vrstev kůže a pomáhá tak mnohem intenzivněji (některé přípravky již byly postupně přidávány ke kosmetice CHRIS FARRELL, která bude i nadále podporovat novou řadu LARENS).

Neposlední novinkou budou alginátové masky, které výborně pasují k již používaným přípravkům, jak svým složením, tak i účinky.

Aby i u prodlužování řas nechybělo něco nového, zdokonalujeme i tady, novinkou tedy bude nano spray, který pomáhá k lepšímu zasychání lepidla a předchází případným nežádoucím alergickým reakcím či pálení očí.

Největší novinkou však bude nová služba MESO-CARE neboli kosmetická mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoho estetických problémů vznikajících na pokožce. Snižuje viditelnost jizev, strií a pomáhá i se zvýšenou pigmentací.

Zároveň dojde k úpravě ceníku, který naleznete od 19. 4. 2018 na webových či facebookových stránkách.

Těším se na další společné setkání a věřím, že Vám všechny změny přispějí k ještě lepším výsledkům dosavadní péče o Vaši pleť.

Vaše Zuzka