novinky

29. 10. 2020

Milé klientky, jak jistě všechny víte, opět jsme z nařízení Vlády museli zavřít... bohužel stále nevíme, kdy budeme moci znovu otevřít. Vyčkejte prosím, budu vás o náhradním termínu informovat. 

Děkuji, Vaše Zuzka 💚
25. 9. 2020
psssst, něco se chystá... 😉 v minulých dnech jsem absolvovala nový kurz, díky kterému se můžete těšit na novou službu... tady malá ukázka na konci Fotogalerie
(zatím objednávky nepřijímám, ale ukázky "trénování" budu doplňovat 😉)

Vaše Zuzka 💗 

27. 8. 2020

Moje milé, již od září opět přijímám objednávky na tetování obočí!!! 😉

těším se, 

Vaše Zuzka


19. 5. 2020
Milé dámy, vše už zase funguje tak, jak má 😊 můžete se objednávat, jak jste byly zvyklé. Těším se na vás ♥️ Zuzka


5. 1. 2020

Milé dámy, 

jak jsem už lehce naznačila ve vánočním přání, chystá se od ledna pár novinek.

První novinkou bude GALVANICKÝ PŘÍSTROJ S FOTONOVOU TERAPIÍ, který vypíná pleť do hloubky díky dokonalému zapracování účinných látek. Dále také precizně čistí pleť do hloubky a pomáhá tak v léčbě akné a dalších kožních problémů.

A to nejdůležitější, že používání tohoto přístroje při každém celkovém ošetření (tzn. ošetření obličeje a dekoltu) bude zcela ZDARMA (platí do odvolání).

Další novinkou bude NOVÉ SLOŽENÍ některých přípravků značky Larens. Nově obsahuje zapouzdřené účinné látky v liposomalním obalů, díky kterému se dostanou do hlubších vrstev kůže.

Ještě jednou všem přeji příjemný vstup do nového roku 2020! Těším se na vás!

Vaše Zuzka


2. 10. 2019

Srdečně Vás všechny zveme na ochutnávku všech produktů značky wellU, která se bude konat 8. 11. 2019 v krásných podkrovních prostorách v Králově Dvoře. Vstupenky k zakoupení ve studiu nebo na místě. Prosím o včasnou rezervaci, kvůli občerstvení a materiálům 😉 Těšíme se na Vás!

Důležité!!! na naše setkání dorazí i odbornice z oblasti fyzikální chemie paní RNDr. Magdalena Michlová PhD., která ráda zodpoví veškeré dotazy a přiblíží vám naši kosmetiku i "zevnitř" 😉 

1.6.2019

Moji milí, tak jsme v červnu oslavili už druhé narozeniny a dárkem pro nás všechny byla instalace klimatizace, takže od června si užijete relax v příjemně klimatizovaném studiu :-) Už se na Vás těším!

Vaše Zuzka

14.3.2019

Hlásím, že jsou v albu nové fotečky ;-) tak mrkněte a do konce března si přijďte užít zábal na ruce (více podrobností na facebooku)

Vaše Zuzka

16. 1. 2019

Vítáme Vás v novém roce a přejeme všem hodně zdraví, lásky a splněné sny...

A i my začínáme v novém - připravili jsme pro Vás novou webovou adresu s dalšími novinkami. Sledujte nás i na facebooku. Máme pro Vás spoustu nových přípravků, které na Vás čekají při ošetření v našem studiu.

Těšíme se na Vás

13. 9. 2018

Milé zákaznice,

konečně je tu dlouho očekávaná služba MESO-CARE. 
Již teď naleznete v ceníku aktualizované druhy ošetření i s cenami. 
Pro nejlepší výsledky doporučujeme využít celý balíček, který je i cenově zvýhodněný 3+1, respektive 4+1 ošetření zdarma.
První změny jsou patrné již po prvním ošetření, ale pro dosažení a udržení cílených výsledků je důležité dodržení doporučených počtů ošetření.

Objednávat se můžete už nyní, 

Vaše Zuzka


30. 3. 2018

Milé zákaznice, milí zákazníci,


ráda bych Vás informovala o novinkách v oblasti péče o pleť.

Od 19. 4. 2018 dojde k některým změnám v oblasti péče o Vaši pleť, která bude nyní komplexnější s řadou nových přípravků a přístrojů.

Kosmetické ošetření bude nově obsahovat analýzu pleti s použitím nového analyzačního přístroje, který ukáže, co přesně Vaše pleť potřebuje (např. hydrataci, promaštění apod.)

Další novinkou bude formování (vytrhávání) obočí ke každému kosmetickému ošetření i prodlužování řas zdarma.

Nedílnou součástí ošetření bude i používání nové řady kosmeceutiky LARENS, která působí do hlubších vrstev kůže a pomáhá tak mnohem intenzivněji (některé přípravky již byly postupně přidávány ke kosmetice CHRIS FARRELL, která bude i nadále podporovat novou řadu LARENS).

Neposlední novinkou budou alginátové masky, které výborně pasují k již používaným přípravkům, jak svým složením, tak i účinky.

Aby i u prodlužování řas nechybělo něco nového, zdokonalujeme i tady, novinkou tedy bude nano spray, který pomáhá k lepšímu zasychání lepidla a předchází případným nežádoucím alergickým reakcím či pálení očí.

Největší novinkou však bude nová služba MESO-CARE neboli kosmetická mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoho estetických problémů vznikajících na pokožce. Snižuje viditelnost jizev, strií a pomáhá i se zvýšenou pigmentací.

Zároveň dojde k úpravě ceníku, který naleznete od 19. 4. 2018 na webových či facebookových stránkách.

Těším se na další společné setkání a věřím, že Vám všechny změny přispějí k ještě lepším výsledkům dosavadní péče o Vaši pleť.

Vaše Zuzka