novinky


16. 4. 2024

zdravím všechny po delší době a přináším několik novinek...

První novinkou je změna ceníku a úprava služeb. Přibyl mi kosmetický "parťák" v podobě multifunkčního přístroje, který umí pomoci s čištěním pleti, hydratací a samozřejmě s vráskami. Je součástí ošetření a za jeho služby se nepřiplácí :-)

Další novinkou je phytokosmetika Vagheggi (vagéži), která bude postupně nahrazovat stávající přípravky jak ve studiu, tak i na domácí péči. V této kosmetice jsou použity esenciální oleje a spousta voňavých přísad, má širokou škálu řad dle typů pleti. Vhodná je i pro tu nejcitlivější pleť , dále např. pleť s rosaceou, mastnou pleť a samozřejmě řada i na zralou pleť. Více informací ve složce O službách.

No a protože už to naše skoro tříleté miminko půjde na zápis do školky, od září bych měla pracovat více :-) Už teď se těším(e) :-)

Ještě samozřejmě nebudu předbíhat, protože nás čeká krásné jaro a vzápětí léto, takže vám přeji slunečné dny a budu se na vás těšit ve studiu

Z.

12. 9. 2023

zdravím vás po letním období, které zatím ještě nekončí, ale přesto už přijímám objednávky na PMU od října. Připomínám, že je možné PMU obočí a očních linek a samozřejmě mini tetování 😉

Termínu mám zatím dost, ale ty jak víte rychle ubývají ☺️

Budu se těšit 🌞💚

Z.


7. 4. 2023

🐰🐰🐰 krásné Velikonoce přeji 🐰🐰🐰✨✨✨✨✨

25.12.2022

krásné svátky vánoční a v novém roce přeji hlavně zdraví, lásku a radost 💝🎄🥂🥳


13.9.2022
Krásný den všem,

sluníčko už přestává zlehka zářit, takže se můžete začít objednávat na PMU 👁️👁️ i obočí.

Těším se na vás,

Z.


20.4.2022

Nově nabízíme PMU očních linek 👁️👁️ a tetování mini obrázků. 

Tetujeme do konce května, znovu pak na podzim. Ať si užijete sluníčka bez omezení 😎

Těšíme se na vás 🤎24. 12. 2021

Radostné prožití svátků vánočních se svými milovanými ♥️ a v novém roce především klid, zdraví a lásku.


Šťastné a veselé přeje


Vaše Zuzka ♥️

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
zdravím všechny! 


jak jsem slibovala, začínám pomalu pracovat 😉 Mišák je moc hodný a občas mě prý pustí 😁

Bohužel vás nedokážu přijmout všechny, proto ŘASY zatím doplňovat NEBUDU, omlouvám se, ale nedokázala bych vám zaručit pravidelnost v doplnění.


Nyní je ideální období pro tetování, proto vy, které jste měly v létě zájem o nová obočí nebo oživení stávajícího, můžete volat.


Na kosmetiku se budu také snažit vzít co nejvíce z vás... 😊

Už je mi po vás smutno, tak děkuji za vaši trpělivost a budu se na vás těšit 😘


Z.♥️💖💖💖💖💖💖💖  


Krásný den všem,

ráda bych vám představila Mišáka 🐁 který se narodil 1. 7. s váhou skoro 4 kg. 😊
💜💜 D Ů L E Ž I T Á I N F O R M A C E 💜💜 Milé klientky,

ráda bych vás informovala o blížícím se období, které jsem vám chtěla sdělit osobně na začátku roku... 🙈 Bohužel, kosmetická studia byla otevřena až na jaře, tak vás musím bohužel informovat tímto způsobem... Očekávám každým týdnem narození miminka, tudíž v létě bude studio zcela uzavřeno. Ale nebojte, na podzim bych se ráda začala pomalu vracet (pokud mimi dovolí) 🙂😁


Veškeré poukázky jsou automaticky prodloužené o rok. 


Pokud budete chtít doporučit šikovné řasařky, kontaktujte mě 😉 


Všem, na které mi už nezbyl čas, se moc omlouvám a jakmile to půjde, nabídnu vám volný termín 😊


Už teď je mi po vás smutno, ale věřím, že když jsme přečkali lockdowny a podobné vládní nařízení, tohle zvládneme také. 😁


Pokud budete mít jakýkoliv dotaz či zájem o nákup přípravků, neváhejte zavolat 😊 


Přeji všem krásné jaro a slunečné léto!!! 🌞🥂🌼


Vaše Zuzka ♥️

29. 10. 2020

Milé klientky, jak jistě všechny víte, opět jsme z nařízení Vlády museli zavřít... bohužel stále nevíme, kdy budeme moci znovu otevřít. Vyčkejte prosím, budu vás o náhradním termínu informovat. 

Děkuji, Vaše Zuzka 💚
25. 9. 2020
psssst, něco se chystá... 😉 v minulých dnech jsem absolvovala nový kurz, díky kterému se můžete těšit na novou službu... tady malá ukázka na konci Fotogalerie
(zatím objednávky nepřijímám, ale ukázky "trénování" budu doplňovat 😉)

Vaše Zuzka 💗 

27. 8. 2020

Moje milé, již od září opět přijímám objednávky na tetování obočí!!! 😉

těším se, 

Vaše Zuzka


19. 5. 2020
Milé dámy, vše už zase funguje tak, jak má 😊 můžete se objednávat, jak jste byly zvyklé. Těším se na vás ♥️ Zuzka


5. 1. 2020

Milé dámy, 

jak jsem už lehce naznačila ve vánočním přání, chystá se od ledna pár novinek.

První novinkou bude GALVANICKÝ PŘÍSTROJ S FOTONOVOU TERAPIÍ, který vypíná pleť do hloubky díky dokonalému zapracování účinných látek. Dále také precizně čistí pleť do hloubky a pomáhá tak v léčbě akné a dalších kožních problémů.

A to nejdůležitější, že používání tohoto přístroje při každém celkovém ošetření (tzn. ošetření obličeje a dekoltu) bude zcela ZDARMA (platí do odvolání).

Další novinkou bude NOVÉ SLOŽENÍ některých přípravků značky Larens. Nově obsahuje zapouzdřené účinné látky v liposomalním obalů, díky kterému se dostanou do hlubších vrstev kůže.

Ještě jednou všem přeji příjemný vstup do nového roku 2020! Těším se na vás!

Vaše Zuzka


2. 10. 2019

Srdečně Vás všechny zveme na ochutnávku všech produktů značky wellU, která se bude konat 8. 11. 2019 v krásných podkrovních prostorách v Králově Dvoře. Vstupenky k zakoupení ve studiu nebo na místě. Prosím o včasnou rezervaci, kvůli občerstvení a materiálům 😉 Těšíme se na Vás!

Důležité!!! na naše setkání dorazí i odbornice z oblasti fyzikální chemie paní RNDr. Magdalena Michlová PhD., která ráda zodpoví veškeré dotazy a přiblíží vám naši kosmetiku i "zevnitř" 😉 

1.6.2019

Moji milí, tak jsme v červnu oslavili už druhé narozeniny a dárkem pro nás všechny byla instalace klimatizace, takže od června si užijete relax v příjemně klimatizovaném studiu :-) Už se na Vás těším!

Vaše Zuzka

14.3.2019

Hlásím, že jsou v albu nové fotečky ;-) tak mrkněte a do konce března si přijďte užít zábal na ruce (více podrobností na facebooku)

Vaše Zuzka

16. 1. 2019

Vítáme Vás v novém roce a přejeme všem hodně zdraví, lásky a splněné sny...

A i my začínáme v novém - připravili jsme pro Vás novou webovou adresu s dalšími novinkami. Sledujte nás i na facebooku. Máme pro Vás spoustu nových přípravků, které na Vás čekají při ošetření v našem studiu.

Těšíme se na Vás

13. 9. 2018

Milé zákaznice,

konečně je tu dlouho očekávaná služba MESO-CARE. 
Již teď naleznete v ceníku aktualizované druhy ošetření i s cenami. 
Pro nejlepší výsledky doporučujeme využít celý balíček, který je i cenově zvýhodněný 3+1, respektive 4+1 ošetření zdarma.
První změny jsou patrné již po prvním ošetření, ale pro dosažení a udržení cílených výsledků je důležité dodržení doporučených počtů ošetření.

Objednávat se můžete už nyní, 

Vaše Zuzka


30. 3. 2018

Milé zákaznice, milí zákazníci,


ráda bych Vás informovala o novinkách v oblasti péče o pleť.

Od 19. 4. 2018 dojde k některým změnám v oblasti péče o Vaši pleť, která bude nyní komplexnější s řadou nových přípravků a přístrojů.

Kosmetické ošetření bude nově obsahovat analýzu pleti s použitím nového analyzačního přístroje, který ukáže, co přesně Vaše pleť potřebuje (např. hydrataci, promaštění apod.)

Další novinkou bude formování (vytrhávání) obočí ke každému kosmetickému ošetření i prodlužování řas zdarma.

Nedílnou součástí ošetření bude i používání nové řady kosmeceutiky LARENS, která působí do hlubších vrstev kůže a pomáhá tak mnohem intenzivněji (některé přípravky již byly postupně přidávány ke kosmetice CHRIS FARRELL, která bude i nadále podporovat novou řadu LARENS).

Neposlední novinkou budou alginátové masky, které výborně pasují k již používaným přípravkům, jak svým složením, tak i účinky.

Aby i u prodlužování řas nechybělo něco nového, zdokonalujeme i tady, novinkou tedy bude nano spray, který pomáhá k lepšímu zasychání lepidla a předchází případným nežádoucím alergickým reakcím či pálení očí.

Největší novinkou však bude nová služba MESO-CARE neboli kosmetická mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro mnoho estetických problémů vznikajících na pokožce. Snižuje viditelnost jizev, strií a pomáhá i se zvýšenou pigmentací.

Zároveň dojde k úpravě ceníku, který naleznete od 19. 4. 2018 na webových či facebookových stránkách.

Těším se na další společné setkání a věřím, že Vám všechny změny přispějí k ještě lepším výsledkům dosavadní péče o Vaši pleť.

Vaše Zuzka