O službách

Ve studiu se o Vás dokonale postaráme s použitím přípravků phytokosmetiky Vagheggi (čti vagéži), která  má dlouhou historii a tradici již od roku 1975. Poskytuje dlouholeté zkušenosti s přírodními přípravky, které jsou výsledkem zkušeností s kosmetickým působením rostlin v kombinaci s vyspělou technologií, která umožňuje využívat přírodní účinné látky kompletním a výkonným způsobem.

Všechny receptury jsou "šité na míru",  každá jednotlivá látka je prozkoumána v každé složce. To znamená, že neexistují žádné základy, do kterých se přidávají pouze specifické složky pro danou nedokonalost pleti, ale každá jednotlivá složka je vybrána pro konkrétní recepturu.

Složení produktů Vagheggi je tvořeno převážně rostlinnými surovinami, které jsou přísně vybírány pro dosažení nejlepších funkčních výhod a maximální snášenlivosti.

Slovem "přírodní" myslíme především "neporušený", a proto je každý rostlinný extrakt a/nebo esenciální olej vybírán podle zeměpisného původu, ale také podle procenta účinné látky v něm obsažené (které se může lišit v závislosti na době a způsobu sběru).

Pro získání moderních textur navíc společnost Vagheggi Research and Development provádí pečlivý výběr čištěných rostlinných surovin, aby získala nejlepší organoleptické vlastnosti.

Tam, kde je to nutné pro potlačení specifických nedokonalostí pleti, se působení integrálního rostlinného extraktu kombinuje s použitím "purifikovaných aktivních molekul" z rostlin a používá se pro cílený funkční účinek, řízený poměrem dávky a účinku.

To je rostlinný svět Vagheggi: vybraná a kontrolovaná rostlina, někdy modernizovaná pomocí technologie: emoliencia, emulgátory a vehikuly jsou také rostlinného původu pro funkční kosmetický přípravek, který působí s ohledem na fyziologii pokožky metodami zásahu, které stimulují normální metabolické procesy v pokožce.  

Moderní fytokosmetika používá přírodní látky přírodního původu a snaží se o co největší přirozenost, přičemž nezapomíná, že "syntetický" nemusí nutně znamenat "toxický" a "rostlinný" nemusí nutně znamenat "bezpečný". (Jak z hlediska toxicity vůči člověku, tak z hlediska životního prostředí. Např. složka přírodního nebo rostlinného původu není vždy určitě lepší než chemická, stačí si vzpomenout na alkohol nebo přírodní alergeny). To, co skutečně dělá rozdíl, je opět zkušenost se sestavováním receptur.

Mimo kosmetického ošetření obličeje, krku a dekoltu se postaráme i o Vaše obočí, ruce, ale i celkový vzhled. Provádíme permanentní make - up obočí a očních linek, líčení, depilaci a rádi Vám poradíme v oblasti vzhledu.


Aplikace umělých řas UV systémem

Metoda řasa na řasu

Jedná se o techniku, kdy se lepí jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní. Jde o bezpečnou metodu, kterou se dosáhne přirozeného efektu krásných dlouhých řas. Bezpečnost metody je zajištěna tím, že se lepí vhodná délka a striktně řasa na řasu a tím umělé řasy mohou respektovat životní cyklus řas přírodních.

Klientka chodí pravidelně na doplňování umělých řas, protože tyto vypadávají společně s přírodními, na kterých jsou nalepeny. Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu.

Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá asi 60 minut, je pohodlná a bezbolestná.

Objemové metody 3D až 8D

Principem objemových řas je to, že se používají řasy podstatně tenčí než u metody řasa na řasu  ( cca 3x tenčí) a lepí se více řas umělých na jednu přírodní, každá řasa se lepí ručně zvlášť nebo v připravených vějířcích, tím je tento způsob také bezpečný pro přírodní řasy a nalepené řasy vydrží déle. Výsledkem jsou velice husté moderní řasy.

Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu.

Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá 60 - 90 minut, je pohodlná a bezbolestná.

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu implantují přírodní barviva. Zákrokem můžeme upravit barvu, tvar, hustotu, intenzitu, délku obočí včetně drobných asymetrii, nerovnosti obočí či vymodelovat celé nové. Technika je prováděna přístrojovou metodou (strojkem). Oční linky lze vytetovat v linii řas, kde oko pouze lehce zvýrazní, nebo silnější linku či vystínovanou linku, která může i upravit a zvýraznit drobné asymetrie oka.

Pokud jste dobrovolným dárcem krve, je třeba počítat s tím, že 1 rok po mikropigmentaci, piercingu, endoskopii či laparoskopické operaci, je darování krve zakázáno.

Laminace řas - lash lifting, lash botox

Lash lifting je metoda, během které se na řasy nanesou vyživující látky pro zpevnění řas, řasy se natočí a zároveň nabarví. Můžeme to přirovnat k trvalé na řasy. Na rozdíl ale od trvalé, lash lifting řasy navíc vyživuje a prodlužuje. Řasy se během procedury natáčejí na silikonovou formu a následně se zafixují speciálním přípravkem.

Hlavní přínosy lash liftingu

 • Řasy jsou delší a natočené nahoru
 • Vyživuje a zpevňuje slabé řasy
 • Nemusí se používat umělé řasy a často ani řasenka
 • Řasenka se bude mnohem snadněji nanášet.

Lash lifting je vhodný pokud:

 • Máte vlastní řasy ve špatném stavu. To se může stát lehce při dlouhodobé špatné aplikaci umělých řas nebo nesprávnou péčí.
 • Máte příliš krátké a nevýrazné řasy nebo rostou směrem dolů.
 • Máte sice dlouhé, ale rovné řasy.
 • Přejete si výrazné řasy, ale nechcete podstoupit prodloužení řas.
 • Nebaví vás používat řasenku, například kvůli sportu. Na druhou stranu ale chcete mít 24 hodin denně krásné a výrazné řasy.

Lash lifting není vhodný:

 • V těhotenství. 
 • Při menstruaci nemusí být výsledek stoprocentní kvůli hormonální nerovnováze.

Lash lifting vám tedy krásně prodlouží a natočí vlastní řasy.