O službách

Ve studiu se o Vás dokonale postaráme s použitím přípravků kosmeceutiky Larens, které obsahují několik stovek přírodních, biologicky aktivních peptidů, které patří nejméně ke třem skupinám bílkovin: dekorinu, lumikanu a histonom. Většinou jsou to malé peptidy: 7-29 aminokyselin. Vědci WellU vyvinuli světově jedinečný komplex biologicky aktivních oligo- a polypeptidů (BIOPEPTIDE COMPLEX).

První látkou, na kterou vědci soustředili svou pozornost, byl biologicky aktivní kolagen - právě díky svým jedinečným schopnostem vytváří na pokožce proteinovou síťku, pokožka netrácí vlhkost, zvyšuje se aktivita a pevnost buněk, které začínají vytvářet svůj vlastní kolagen. Pokožka je hladší a jemnější, zlepšuje se její elasticita a tonus. Pokožka velmi rychle opět nabývá pevnost, pružnost a zdravý vzhled. Zpomaluje se proces stárnutí, vrásky se vyhlazují.

Při procesu tvorby kolagenu vznikají kromě bílkovin peptidové řetězce a volné aminokyseliny. Hlavní úlohou peptidů je ulehčovat "komunikaci" mezi kožními buňkami, stimulují též přirozené fyziologické procesy probíhající v kůži. Polypeptidy navíc posilňují ochranný plášť pokožky a zabraňují působení škodlivých faktorů. Aminokyseliny mají schopnost zadržovat vlhkost, jsou složkou NMF (Natural Moisturizing Factor - NMF), tedy přírodního zvlhčujícího faktoru. Obnovují pleť, zvyšují hygroskopické působení jiných složek NMF. Změkčují pokožku a zvyšují její elasticitu.

Peptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží na přenášení aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Mají energizující vlastnosti - stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami - zesvětlují a vyrovnávají tón pleti. Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružné tělo, redukce vrásek a nerovností jako je předcházení ochabování kůže.


Mimo kosmetického ošetření obličeje a dekoltu se postaráme i o Vaše obočí, ruce, ale i celkový vzhled. Provádíme permanentní make - up obočí, líčení, depilaci a rádi Vám poradíme v oblasti vzhledu.


Aplikace umělých řas

Metoda řasa na řasu

Jedná se o techniku, kdy se lepí jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní. Jde o bezpečnou metodu, kterou se dosáhne přirozeného efektu krásných dlouhých řas. Bezpečnost metody je zajištěna tím, že se lepí vhodná délka a striktně řasa na řasu a tím umělé řasy mohou respektovat životní cyklus řas přírodních.

Klientka chodí pravidelně na doplňování umělých řas, protože tyto vypadávají společně s přírodními, na kterých jsou nalepeny. Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu.

Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá asi 60 minut, je pohodlná a bezbolestná.

Objemové metody 3D až 8D

Principem objemových řas je to, že se používají řasy podstatně tenčí než u metody řasa na řasu  ( cca 3x tenčí) a lepí se více řas umělých na jednu přírodní, každá řasa se lepí ručně zvlášť a má svůj vlastní spoj, tím je tento způsob také bezpečný pro přírodní řasy a nalepené řasy vydrží déle. A výsledkem jsou velice husté moderní řasy.

Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu.

Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá 60 - 90 minut, je pohodlná a bezbolestná.

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu implantují přírodní barviva. Zákrokem můžeme upravit barvu, tvar, hustotu, intenzitu, délku obočí včetně drobných asymetrii, nerovnosti obočí či vymodelovat celé nové. Technika je prováděna přístrojovou metodou (strojkem). Oční linky lze vytetovat v linii řas, kde oko pouze lehce zvýrazní, nebo silnější linku či vystínovanou linku, která může i upravit a zvýraznit drobné asymetrie oka.

Pokud jste dobrovolným dárcem krve, je třeba počítat s tím, že 1 rok po mikropigmentaci, piercingu, endoskopii či laparoskopické operaci, je darování krve zakázáno.

Laminace řas - lash lifting, lash botox

Lash lifting je metoda, během které se na řasy nanesou vyživující látky pro zpevnění řas, řasy se natočí a zároveň nabarví. Můžeme to přirovnat k trvalé na řasy. Na rozdíl ale od trvalé, lash lifting řasy navíc vyživuje a prodlužuje. Řasy se během procedury natáčejí na silikonovou formu a následně se zafixují speciálním přípravkem.

Hlavní přínosy lash liftingu

 • Řasy jsou delší a natočené nahoru
 • Vyživuje a zpevňuje slabé řasy
 • Nemusí se používat umělé řasy a často ani řasenka
 • Řasenka se bude mnohem snadněji nanášet.

Lash lifting je vhodný pokud:

 • Máte vlastní řasy ve špatném stavu. To se může stát lehce při dlouhodobé špatné aplikaci umělých řas nebo nesprávnou péčí.
 • Máte příliš krátké a nevýrazné řasy nebo rostou směrem dolů.
 • Máte sice dlouhé, ale rovné řasy.
 • Přejete si výrazné řasy, ale nechcete podstoupit prodloužení řas.
 • Nebaví vás používat řasenku, například kvůli sportu. Na druhou stranu ale chcete mít 24 hodin denně krásné a výrazné řasy.

Lash lifting není vhodný:

 • V těhotenství. 
 • Při menstruaci nemusí být výsledek stoprocentní kvůli hormonální nerovnováze.

Lash lifting vám tedy krásně prodlouží a natočí vlastní řasy.