O službách

Ve studiu se o Vás dokonale postaráme s použitím přípravků kosmeceutiky Larens, které obsahují několik stovek přírodních, biologicky aktivních peptidů, které patří nejméně ke třem skupinám bílkovin: dekorinu, lumikanu a histonom. Většinou jsou to malé peptidy: 7-29 aminokyselin. Vědci WellU vyvinuli světově jedinečný komplex biologicky aktivních oligo- a polypeptidů (BIOPEPTIDE COMPLEX).

První látkou, na kterou vědci soustředili svou pozornost, byl biologicky aktivní kolagen - právě díky svým jedinečným schopnostem vytváří na pokožce proteinovou síťku, pokožka netrácí vlhkost, zvyšuje se aktivita a pevnost buněk, které začínají vytvářet svůj vlastní kolagen. Pokožka je hladší a jemnější, zlepšuje se její elasticita a tonus. Pokožka velmi rychle opět nabývá pevnost, pružnost a zdravý vzhled. Zpomaluje se proces stárnutí, vrásky se vyhlazují.

Při procesu tvorby kolagenu vznikají kromě bílkovin peptidové řetězce a volné aminokyseliny. Hlavní úlohou peptidů je ulehčovat "komunikaci" mezi kožními buňkami, stimulují též přirozené fyziologické procesy probíhající v kůži. Polypeptidy navíc posilňují ochranný plášť pokožky a zabraňují působení škodlivých faktorů. Aminokyseliny mají schopnost zadržovat vlhkost, jsou složkou NMF (Natural Moisturizing Factor - NMF), tedy přírodního zvlhčujícího faktoru. Obnovují pleť, zvyšují hygroskopické působení jiných složek NMF. Změkčují pokožku a zvyšují její elasticitu.

Peptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží na přenášení aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Mají energizující vlastnosti - stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami - zesvětlují a vyrovnávají tón pleti. Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružné tělo, redukce vrásek a nerovností jako je předcházení ochabování kůže.


Mimo kosmetického ošetření obličeje a dekoltu se postaráme i o Vaše obočí, ruce, ale i celkový vzhled. Provádíme permanentní make - up obočí, líčení, depilaci a rádi Vám poradíme v oblasti vzhledu.


Aplikace umělých řas

Metoda řasa na řasu

Jedná se o techniku, kdy se lepí jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní. Jde o bezpečnou metodu, kterou se dosáhne přirozeného efektu krásných dlouhých řas. Bezpečnost metody je zajištěna tím, že se lepí vhodná délka a striktně řasa na řasu a tím umělé řasy mohou respektovat životní cyklus řas přírodních.

Klientka chodí pravidelně na doplňování umělých řas, protože tyto vypadávají společně s přírodními, na kterých jsou nalepeny. Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu.

Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá asi 60 minut, je pohodlná a bezbolestná.

Objemové metody 3D až 8D

Principem objemových řas je to, že se používají řasy podstatně tenčí než u metody řasa na řasu  ( cca 3x tenčí) a lepí se více řas umělých na jednu přírodní, každá řasa se lepí ručně zvlášť a má svůj vlastní spoj, tím je tento způsob také bezpečný pro přírodní řasy a nalepené řasy vydrží déle. A výsledkem jsou velice husté moderní řasy.

Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu.

Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá 60 - 90 minut, je pohodlná a bezbolestná.

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu implantuje přírodní barviva. Zákrokem můžeme upravit barvu, tvar, hustotu, intenzitu, délku obočí včetně drobných asymetrii, nerovnosti obočí či vymodelovat celé nové. Lze provést ruční (čepelkovou - microblading) či přístrojovou metodou (strojkem - pudrové obočí), tak kombinovanou technikou. 

Pokud jste dobrovolným dárcem krve, je třeba počítat s tím, že 1 rok po mikropigmentaci, piercingu, endoskopii či laparoskopické operaci, je darování krve zakázáno.